Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bemol Uluslararası Turizm Organizasyon LTD. ŞTİ. değişime açık olmayı, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve dünya standartlarında turizmi yakalamayı hedefleyerek 1996 yılında A3387 Belge Numarası ile Türsab üyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı seyahat acentası olarak İstanbul'da kurulmuştur.

Profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile toplam kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; hizmetlerini sunmaktadır.

TourBEMOL ile çalışırken organizasyonunuzla ilgili her konu "TourBEMOL" de çözülür. Bilet, otel, tur, gemi, vize, taşıma, teknik departmanları ile TourBEMOL turizm sektöründe "entegre" çalışan ender firmalardandır.

Misyonumuz

Etik değerlerden ödün vermeden müşterilerin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.

Hedeflerimiz

Hizmet alanlarını değer katarak genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi kültürel öğeleri de ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefliyor.

 

Değerlerimiz

Biz;

· Bilgili, becerikli, çalışkan

· Dürüst ve kurumuna bağlı

· Sürekli gelişen

· Birbirine saygı duyan ve seven

· Ekip ruhunu benimsemiş

· Kaliteden ödün vermeyen

· Her zaman kurumunun itibarını koruyan

· Öğrenmeye ve yeniliğe açık

· Kurumunun karar ve hedeflerini paylaşan

· Çevreye karşı saygılı

· Esnek ve yatay örgüt yapısı içinde hızlı karar verebilen

çalışanlarız.

 

"BİZİM İÇİN KALİTE BİR SEÇENEK DEĞİL BİR ZORUNLULUKTUR."

Hizmetlerimiz

o Otel Rezervasyonu

o Uçak Bileti

o Paket Turlar

o Gemi Turları

o Vize Hizmetleri

o Seyahat Sağlık Sigortası

o Araç Kiralama