Hakkımızda


Bemol Uluslararası Turizm Organizasyon LTD. ŞTİ. değişime açık olmayı, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve dünya standartlarında turizmi yakalamayı hedefleyerek 2008 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Profesyonel ekip ve yüksek teknolojik donanımı ile toplam kalite yönetimi uygulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; hizmetlerini sunmaktadır.

 TourBEMOL ile çalışırken organizasyonunuzla ilgili her konu "TourBEMOL" de çözülür. Bilet, otel, tur, gemi, vize, taşıma, teknik departmanları ile TourBEMOL turizm sektöründe "entegre" çalışan ender firmalardandır.

Misyonumuz:
Etik değerlerden ödün vermeden müşterilerin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

Vizyonumuz:
Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır. Hedeflerimiz Hizmet alanlarını değer katarak genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi kültürel öğeleri de ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefliyor.İLETİŞİM

[email protected]
02122681223
NİSBETİYE MAH. AHMET ADNAN SAYGUN CAD.
    28C DENİZ SİTESİ BEŞİKTAŞ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.